Untitled Document
Aktualnie online
· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 830
· Najnowszy użytkownik: Onalofi
Info
Untitled Document Stat4u
Zobacz temat
 Drukuj temat
Dieta
Adi
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2010 23:19
Nowicjusz


Postów: 6
Data rejestracji: 16.11.09

Mam pytanie, co do diety. Ktoś mówił, że o pomoc można się zwrócić na forum. Mianowicie chciałbym efektywnie zrzucić kilogramy bez żadnych odżywek. I potrzebuję jakiejś diety ...
Always loyal 4friends
 
KO-zone
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 12-02-2010 23:48
Administrator


Postów: 155
Data rejestracji: 10.05.09

mam nadzieję, że ktoś się podzieli jakąś nie koniecznie profesjonalną dietą.
Jeśli nie podepnę coś od siebie w najbliższym czasie,
mihał

PROŚBA DO ZBYSZKA - PRZENIEŚ TEGO POSTA DO SIŁOWNI DO ODŻYWIANIA

Edit: przeniesione do "Siłownia", nie da się dokleić do konkretnego tematu.
Edytowane przez localghost dnia 13-02-2010 08:46
 
Adi
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 09-03-2010 16:17
Nowicjusz


Postów: 6
Data rejestracji: 16.11.09

Jest moze ktos kto moze pomoc, poniewaz nie chce mi sie isc do dietetyka. A glodzenie sie nie ma sensu tak jak ostatnio zauwazylem nie ma sie na nic sily ;( ;/
Always loyal 4friends
 
MM
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 10-03-2010 12:21
Nowicjusz


Postów: 3
Data rejestracji: 10.03.10

Policz ile kalorii powinieneś dziennie jeść. To bardzo ważne. W zależności od dokładności oszacowania aktywności fizycznej i tempa metabolizmu różnice mogą być tu znaczne (np. 2000 do 3500 kcal dziennie przy tej samej wadze). Jest dużo stronek, które Ci w tym pomogą (szukaj takiej, gdzie we wzorze na ilość kcal będzie czynnik uwzględniający aktywność fizyczną). Jedz 5-6 posiłków dziennie, najwięcej raczej na śniadanie. Wieczorem rzeczy lekkostrawne. Dużo warzyw, dużo wody. Zero słodzonych napojów. Jak uda Ci się utrzymać kalorie przyjmowane w posiłkach poniżej twojego "limitu" - powiedzmy 300-400 kcal, to powinieneś tracić kilogram tłuszczu na dwa tygodnie. Głodzenie się spowoduje, tak jak napisałeś, że nie będziesz miał siły. Ten sam efekt osiągniesz ćwicząc lightowo w dodatkowe 3 dni w tygodniu (poza 3 treningami).

A konkretne diety, itd. to już pewnien problem. To zależy co lubisz jeść, zależy czy na 100% jesteś zdrowy (np. nie masz problemu z nerkami- wtedy diety wysokobiałkowe odpadają). Naturalne przyspieszacze metabolizmu to m.in. kawa, ostre przypracy (ale tu znowu zahaczamy o temat zdrowia).

Pozdr.
Mateusz
 
KO-zone
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 11-03-2010 01:25
Administrator


Postów: 155
Data rejestracji: 10.05.09

Do Adam:

Jeśli chcesz konkretną rozpiskę to porozmawiaj z Rafałem, ostatnio wszedł w posiadanie fajnej diety, rozpisanej przez profesjonalistę, oczywiście trochę za to zapłacił, ale myślę, że może się z Tobą nią podzielić,

i weź do siebie uwagi z powyższego posta, bardzo cenne wskazówki,
daleko nie pojedziesz na samej wodzie... powiedziałbym raczej że popłyniesz

pozdrawiam
mihał
Edytowane przez KO-zone dnia 11-03-2010 01:33
 
Mariusz Cieslinski
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 14-04-2010 16:00
Nowicjusz


Postów: 1
Data rejestracji: 13.04.10

Zapraszam na forum http://www.sfd.pl...-f321.html

Z racji mojej umowy z firmą Trec proszę o wszelkie zapytania na tamtejszym forum dotyczące spraw żywieniowych,supl etc.
Poza tym tam też można znalezc dużo odpowiedzi na wszystkie pytania w materii treningu i supli.Możecie teź bezpośrednio do mnie je kierować.Zapraszam serdecznieSmile
Edytowane przez KO-zone dnia 31-01-2012 00:14
 
Przeskocz do forum: